همکاری در فروش

کسب در آمد و بازاریابی

در سیستم کسب درآمد آباژور سه بعدی چهره هر کس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

برای مثال شما میتونید با ساخت یک پیچ اینستاگرام یا اگهی در سایت دیوار و سفارش از مشتری و ثبت آن در سایت ما , پورسانت خود را دریافت کنید به این منظور در جدول زیر میتوانید مقدار پورسانت دریافتی را مشاهده کنید

پورسانت پرداختی جهت شروع همکاری برای هر سفارش ۲۵ هزار تومان میباشد که پس از بررسی عملکرد شما پورسانت اصلی مشخص میگردد

سیستم کسب درآمد آباژور سه بعدی چهره می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است. در جدول زیر میزان کمیسیون دریافتی به ازای هر خرید را به راحتی می توانید محاسبه کنید.

نحوه ثبت سفارشات در سایت

برای ثبت سفارش مشتریان در سایت کافیست از طریق سفارش آنلاین سفارشات را ثبت کنید و در قسمت نحوه اشنایی کد شناسایی بازاریابی خود را وارد کنید تا سفارشات شما ثبت شود و در پایان ماه تسویه حساب صورت میپذیرد.

شرایط عضویت در سیستم کسب درآمد

برای عضویت در سیستم کسب درآمد دیجی کالا و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از محصولات ما ، کمیسیون دریافت کنید.

همکاری در فروش

  • لطفا تصویر شناسنامه و کارت ملی خود را وارد کنید
  • سوالات کارشناسی